فروش اقساطی موبایل

شرایط خرید قسطی گوشی موبایل در فروشگاه موبایل‌چیا فراهم شده است. با توجه به افزایش قابل توجه قیمت تلفن‌های همراه هوشمند در طی سال‌های اخیر، موبایل‌چیا راهکار خرید اقساطی را برای افراد واجد شرایط پیشنهاد می‌کند. خرید قسطی انواع گوشی‌های هوشمند اعم از سامسونگ، شیائومی و سایر برند‌ها در این فروشگاه راه حلی منطقی برای یک خرید امن و بی‌دغدغه در چنین شرایطی است. در ادامه شرایط و مدارک لازم برای خرید اقساطی موبایل آورده شده است.

مدارک لازم برای خرید قسطی گوشی موبایل

  • اصل کارت ملی
  • دسته‌چک صیادی جدید (بنفش)
  • حداقل پیش‌پرداخت ۴۰ درصد از مبلغ کالا
  • تعیین وقت تلفنی برای عقد قرارداد

خرید موبایل قسطی با دسته چک

برای خرید انواع گوشی موبایل به صورت اقساط از فروشگاه موبایل‌چیا، شما نیازمند دسته‌ چک صیاد جدید هستید. چک صیادی جدید بر اساس قانون مقررات جدید صدور چک و تحت نظارت بانک مرکزی صادر می‌شود. از لحاظ ظاهری برگه‌های این چک به رنگ بنفش هستند و یک کد ۱۶ رقمی به عنوان شناسه صیاد بر روی آن‌ها حک شده است. برای استفاده از این نوع چک لازم است تا مشخصات صدور و انتقال آن در سامانه صیاد ثبت شود.

حداقل مبلغ پیش‌پرداخت برای خرید اقساطی گوشی موبایل در فروشگاه موبایل‌چیا، ۴۰ درصد کل مبلغ گوشی است. مابقی مبلغ نیز قابلیت قسط‌بندی ۳ تا ۱۲ ماهه دارد. به علاوه، افراد می‌توانند در صورت انتخاب تعداد ماه‌های زوج برای اقساط، برای هر دو ماه تنها یک چک صادر کنند. البته توجه به این نکته ضروری است که در صورت صدور یک چک برای هر دو ماه، تاریخ سررسید اولین چک، ۴۵ روز پس از عقد قرارداد خواهد بود.

جعبه گوشی موبایل فروخته‌شده نیز تا پایان زمان قرارداد و تسویه کامل مبلغ چک‌ها نزد فروشگاه به امانت باقی‌ می‌ماند. انتقال مالکیت دستگاه نیز نزد فروشگاه موبایل‌چیا محفوظ است و افراد پس از تسویه کل مبلغ قرارداد می‌توانند درخواست انتقال مالکیت تلفن همراه و دریافت جعبه گوشی را داشته باشند.

لازم به ذکر است، انواع لوازم جانبی اعم از آداپتور، قاب، محافظ صفحه‌نمایش، هندزفری و غیره شامل شرایط فروش اقساطی نمی‌شوند و خرید آن‌ها فقط به صورت نقدی مقدور خواهد بود.

روش محاسبه مبلغ اقساط

ابتدا وارد صفحه کالای مورد نظر شوید. برای محاسبه مبلغ هر قسط، روی دکمه محاسبه اقساط کلیک کنید. سپس با انتخاب تعداد‌ ماه‌های دلخواه و انتخاب دوباره دکمه محاسبه اقساط می‌توانید مبلغ هر قسط را محاسبه کنید. توجه داشته باشید که مبلغ پیش‌پرداخت تعیین‌شده توسط سیستم محاسبه‌گر، ۴۰ درصد مبلغ کل گوشی بوده و امکان افزایش آن نیز ممکن است.

فهرست

پشتیبانی

تنظیمات